O NÁS

Jsme stavební firma, která poskytuje komplexní služby v oblasti přestavby, rekonstrukce, renovace, správy a údržby nemovitostí jakéhokoliv druhu. Celý soupis našich služeb naleznete zde

Přestože firma KovoRekoStav s.r.o. je poměrně nová (založena v dubnu 2019), náš tým pracovníků se skládá z univerzálních a úzce specializovaných odborníků, kteří provádějí práci pod pečlivým dohledem hlavního stavbyvedoucího s mnohaletou praxí v oboru rekonstrukce a staveb nemovitostí.

​Momentalně máme 10 stálých dělníků zaučených na široký rozsah typu práce, co nám dovoluje provádět celou práci bez zásahů jiných firem do realizovaných činností. Každý dělník má minimálně dva roky praxe v oboru na území ČR a komunikuje v češtině.

 
Dělník a technický ředitel KovoRekoStav

Nad každou rekonstrukci pracuje jeden tým který se hodí k této práce nejlíp. Nad každým týmem je vyzkoušený stavbyvedoucí který si stanovuje úkoly a následně kontroluje jejich řádné vykonání každodenně (a občas i častěji). Stavbyvedoucí má více než 10 let zkušeností ve stavebnictve, znalost českých technických norem (ČSN) a velké množství realizovaných projektů.

Nadto, provadéní práce kontrolují projektový manažer, který vede celou komunikace s klientem, zabespečuje správně uskutečnění jeho požadavků a kontroluje použití příslušných materiálů.

 

Přání a spokojenost našich zákazníků je pro naši firmu vždy na prvním místě.

 
 

NÁŠE CÍLE

 

Komplexní služby

Spokojenost zákazníka

Profesionální přístup

Céle dílo pod vedením

stavbyvedoucího který je

osobně odpovědný za kvalitu.

Zajištění celého spektruma služeb, od návrhů až po realizace, a to pod klíč.

Jasné pochopení 

požadavků zákazníka, poctivost a otevřenost.

Řekněte nám o svém projektu ještě dnes.