top of page

O NÁS

Jsme stavební firma, která poskytuje komplexní služby v oblasti přestavby, rekonstrukce, renovace, správy a údržby nemovitostí jakéhokoliv druhu. Celý soupis našich služeb naleznete zde

Přestože firma KovoRekoStav s.r.o. je poměrně nová (založena v dubnu 2019), náš tým pracovníků se skládá z univerzálních a také úzce specializovaných odborníků, kteří provádějí práci pod pečlivým dohledem hlavního stavbyvedoucího s mnohaletou praxí v oboru rekonstrukcí a staveb nemovitostí.

​Momentálně máme 10 stálých dělníků zaučených na široký rozsah typu práce, což nám dovoluje provádět celou práci bez zásahů jiných firem do realizovaných činností. Každý dělník má minimálně dva roky praxe v oboru na území ČR a komunikuje v češtině.

 
Dělník a technický ředitel KovoRekoStav

Na každé rekonstrukci pracuje jeden tým, který se hodí na tuto prácí nejlépe. Každý tým je kontrolován zkušeným stavbyvedoucím, který si stanovuje úkoly a následně kontroluje jejich řádné vykonání každodenně (a občas i častěji). Stavbyvedoucí má více než 20 let zkušeností ve stavebnictví, znalost českých technických norem (ČSN) a velké množství realizovaných projektů.

Navíc prováděné práce kontroluje projektový manažer, který vede celou komunikaci s klientem, zabezpečuje správné uskutečnění jeho požadavků a kontroluje použití příslušných materiálů.

 

Přání a spokojenost našich zákazníků je pro naši firmu vždy na prvním místě.

 
 

NÁŠE CÍLE

 

Komplexní služby

Spokojenost zákazníka

Profesionální přístup

Celé dílo pod vedením

stavbyvedoucího, který je

osobně odpovědný za kvalitu.

Zajištění celého spektra služeb, od návrhů až po realizace, a to celé na klíč.

Jasné pochopení 

požadavků zákazníka, poctivost a otevřenost.

Řekněte nám o svém projektu ještě dnes.

bottom of page