top of page

Kompletní rekonstrukce bytu 3+1.

Praha 11, Háje.

 

V květnu - červnu 2020 jsme zrekonstruovali byt 3+1 v Pražské čtvrti Háje. Za necelé dva měsíce se nám podařilo kompletně přeměnit vzhled starého bytu a mnohonásobně zvýšit jeho hodnotu.

Nejprve jsme dokončili veškeré nezbytné demontážní a přípravné práce. V celém bytě byly rozvedeny nové elektrické sítě a kanalizační potrubí. Stěny byly vyrovnány a omítnutý. Byl udělán SDK podhled. Dokončili jsme potřebné instalatérské práce. A když byla podle technologie dokončena fáze přípravných prací, začali jsme provádět dokončovací práce.

Byla udělána kompletní renovace veškerých pokojů a rekonstrukce bytového jádra. Proběhla výměna podlahových krytin, přemalování celého bytu (vč. stropu), výměna oken (vč. balkonu), instalace digistoře (vč. nového potrubí pro odtah páry a pachů a jeho skrytí v SDK kastlíku), montáž kuchyně, nábytku a svítidel, výměna radiátorů a mnoha jiného.

Celkově se ukázalo, že byt se stal světlým, teplým a útulným. A hlavní věc je, že profesionálně a kvalitně provedené opravy budou těšit jeho majitele po mnoho dalších let. Společnost „KovoRekoStav s.r.o.“ o tom nepochybuje, protože na všechny práce poskytujeme záruku.

Hodnocení zákazníka

"Rád bych vám poděkoval za poskytnutou pomoc a organizaci rekonstrukce v mém bytě.
Abych byl upřímný, byl jsem příjemně překvapen profesionalitou organizačního systému vaší společnosti. Každý má chyby, ale nejdůležitější je systém jejich eliminace. V nejkratší možné době a ve správné podobě byl problém odstraněn (pokládka podlahových dlaždic).
Jsme potěšeni přítomností specialistů na vysoké úrovni, jsou to odborníci, mistři, obkladači. Práce v týmu profesionálů je práce pro výsledky. A výsledek předčil všechna očekávání.

Firmu Kovorekostav určitě doporučuju a budu rád písemné nebo telefonické potvdrit svoje slova."

Ivan S.

 
bottom of page