top of page

Kompletní rekonstrukce bytu 2+1.

Praha 9, Prosek.

 

Majitel bytu, který bydlí v jiném městě, obrátil se na naši společnost abychom my provedli opravy v bytě s cílem jeho následujícího pronajímání, takže nebylo nutné provádět rozsáhlé úpravy nebo přestavby. V podstatě cílem rekosntrukci bylo byt osvěžit co, podle slov majitele, jsme úspěšně překonali.

Poznámka: K provádění oprav pro nerezidenty máme speciální službu „Vzdálená rekonstrukce bytů“.

Se vzhledem k cilé rekonstrukci nemuseli jsme provádět žádné demontážní práce a začali jsme hned s přípravou stěn: základním nátěrem a poté omítkami. Kromě toho byly všechny svahy oken a dveří také vyrovnány a omítnuty, aby v budoucnu náš klient nenarazil na nepříjemné „překvapení“.

Jak by mělo být podle technologie, omítky stropu a instalace zavěšených SDK konstrukcí byly provedeny až po rozvodů elektrických kabelů, větrání a dalších potřebných komunikací na strop. Poslední fází hrubé opravy byla hydroizolace koupelen. V koupelně jsme před provedením hydroizolace podlahy, jak to vyžaduje návod, aplikovali základní nátěr. Dále jsme nainstalovali kanalizaci a vodovodní potrubí.

 

V bytě jsme instalovali interiérové ​​dveře (vč. posuvných), položili laminátovou podlahu, vyměnili vstupní dveře, nainstalovali sokly, zásuvky, lišty. V koupelnách byla instalována vodovodní instalace, baterie, elektrická zařízení, zrcadlo, atd. Také jsme provedli montáž kuchyně a vestavěné skříňě.

Celkově se ukázalo, že renovace byla vysoce kvalitní a docela levná. Světlé barvy vytvořily klidný a útulný interiér, do kterého se bude po náročném pracovním dni příjemně vracet.

 
 

Hodnocení zákazníka

"Už jsem s touto společností spolupracoval dříve v roce 2019, protože jsem si u nich objednal opravu dvou pokojů v bytě. Zaměřování proběhlo dostatečně rychle, následující den jsem dostal CN a pak jsem podepsal smlouvu a předali jsme staveniště. Kromě toho, že mají zkušené řemeslníky, se mi líbilo, že nevyžadují platbu předem. Místnosti byly opraveny včas, nebyly žádné stížnosti na kvalitu, poskytli také 2 letou záruku."

Jan N. 

 
bottom of page